30 Ağustos Bağcılar'da törenle kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98.sene-i devriyesi, Bağcılar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.

30 Ağustos Bağcılar'da törenle kutlandı
31 Ağustos 2020 - 16:29

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıl dönümü, Bağcılar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.

Bağcılar Meydanındaki Atatürk Anıtı önünde vatandaşların katılımıyla düzenlenen programda ilçe protokolünün çelenk bırakmasının ardından hep birlikte İstiklal Marşı söylendi.PROTOKOL VE VATANDAŞLAR HAZIR BULUNDU

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yılı deneniyle Bağcılar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda kutlama programı düzenlendi. Saat 09.00’da başlayan törene Türkiye’nin ilk kadın kaymakamı sıfatını taşıyan ve kısa bir süre önce İstanbul Vali Yardımcılığı’na atanan Özlem Bozkurt Gevrek, Bağcılar Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet Şirin, Bağcılar Askerlik Şubesi Başkanı Albay Ümit Koç, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, İlçe Müftüsü Celal Büyük, ilçe sivil toplum kuruluşu temsilcileri, gaziler, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

KORONA TEDBİRLERİNE UYULDU

Çelenk sunumunun ardından tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Kutlama, mesafe ve maske kuralına uygun şekilde tebrikleşmeyle sona erdi.

BAŞKAN ÇAĞRICI'DAN MESAJ

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da yayınladığı mesajda şunları ifade etti:

Tarihi zaferlerle dolu büyük milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimizi ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum