7060 Kim? Neresi?Numara Ücretli mi? Arayanı Dinlet Kime Ait?

7060 numara son dönemde birçok kullanıcı tarafından şikâyet edilmeye başlandı 7060 kim, neresi,kime ait, Arayanı Dinlet ücretli mi?

7060 Kim? Neresi?Numara Ücretli mi? Arayanı Dinlet Kime Ait?
29 Eylül 2020 - 19:04 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 16:59

7060 numaralı hattan aranan binlerce insan merak içinde bu numara kim, neresi, kime ait, beni neden arar? Ücretli arama mı? sorularını sormaya başladı. Bu yazımızda 7060'a dair ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

7060 KİM? ÜCRETLİ Mİ?

7060 numara hat Vodafone Türkiye’ye ait bir servis numarasıdır. Arayana Dinlet servisi olarak bilinen bu servis Ücretli bir servistir.

7060 nolu hattın sizi araması sonrasında herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Tek bir durmda ödeme yaparsınız o da dikkatli davranmadığınız zaman arama sonrası Satın Alma İşlemi yaparsanız ücretlendirme yapılır.7060 nolu hattı geri aramanız durumunda ise dakika başına 20 Kuruş gibi bir ücret alınmaktadır. Ayrıca abonelik işlemi yapılması durumunda Aylık 2.5 TL ve Her İçerik için de 2.5 TL gibi bir ücret tarafınızdan tahsil edilir.

7060 ÜCRETLERİ

Arayana Dinlet servisi ilk 10 Gün için ücretsizdir. 10 günden sonra Normal Abonelik süreci başlamakta ve Aylık 2.5 TL servis ücreti alınmaktadır. Arayana Dinlet kapsamında aldığınız her içerik için 2.5 TL ücret ödemesi yaparsınız. Her parça 6 aylık bir süre kapsamında kullanılabilir olur. 7060 Arayana Dinlet Sesli Yanıt Servisi Dakika Başına 20 Kuruş ücret almaktadır Bununla birlikte tüm ücretlere KDV ve ÖİV Dâhil ediliyor

ARAYANA DİNLET ABONESİ NASIL OLUNUR?

ABONE yazıp ücretsiz olarak 7060’a SMS gönderirseniz Wodafone tarafından hemen abone yapılırsınız. 
7060 Sesli Yanıt Sistemi’ni arayarak. ve arayanadinlet.com adresi üzerinden aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
Ayrıca542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsiniz. Vodafone Cep Merkezleri’ne giderek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

* Bu servis Vodafone tarafından yetkilendirilmiş hizmet sağlayıcılar tarafından sunulmakta olup, aboneler hizmetin sunumu gereği ihtiyaç duyulan kişisel bilgilerinin ve ücretlendirmeye esas bilgilerin hizmet sağlayıcı tarafından saklanıp işleneceğini kabul ederler.

ABONELİK NASIL İPTAL EDİLİR?

Aboneliği iptal etmek için My Vodafone sayfanızdan işlem yapabilirsiniz.IPTAL yazıp 7060’a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca 7060 Sesli Yanıt Sistemi, Vodafone Müşteri Hizmetleri (542) ve Vodafone Cep Merkezleri vasıtasıyla da aboneliğinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.
*Arayana Dinlet servisinin iptali gerçekleştiğinde kayıtlı olan Arayana Dinletleriniz ve Arayana Dinlet servisiniz silinecektir.

İlgili Haber:

ÜCRETSİZ TABLET DAĞITAN DEVLET KURUMLARI

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum