Çiğköfteci Ali Usta Öldü mü? Meşhur Usta Nerede?

Çiğköfteci Ali Usta Oldü mü? Meşhur esnaf Ali Usta nerede, öldüğüne dair haberler gerçek mi yoksa yine bir sosyal medya tezgahı mı?

Çiğköfteci Ali Usta Öldü mü? Meşhur Usta Nerede?
27 Ocak 2021 - 15:04 - Güncelleme: 02 Şubat 2021 - 12:35

Çiğköfteci Ali Usta Oldü mü? Bazen sinirli bazen neşeli genelde aşırı hareketli meşhur bir esnaf profili olarak özellikle gençlerin oldukça ilgisini çeken Ali Usta'nın vefat ettiğine dair haberler giderek yayılıyor. Koronavirüs sebebiyle bir çok işyerinin kapatılmasının ardından eskiye nazaran göz önünde çok görünmeyen fenomen esnaf Çiğköfteci Ali Usta oldü mü iddiaları ortaya atıldı.

Çiğköfteci Ali Usta Öldü mü? Sosyal Medya Yalanı Olabilir

İstanbul'un Eminönü semtinde kendine özgü tavırları ve uslübuyla milyonlarca insanın ilgisini çeken Çiğköfteci Ali Usta'nın öldüğüne dair haberler sosyal medyada yayıldı.
Bugüne kadar çok sayıda ünlü isim hakkında asılsız ölüm iddiaları yayılmıştı.Koronavirüsten hayatını kaybettiği söylenen Çiğköfteci Ali Usta'nın herhangi bir yakınından konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı.Ali Usta'ya dair iddialar kesinleşmemiş bir bilgi olarak yayılmaya devam ediyor.

Çikköfteci Ali Usta Nerede? Dikkat Çeken Fotoğraf

Çigköfteci Ali Usta nerede diye merak edilirken ve meşhur Çifköfteci Ali Usta öldü mü iddialarını araştırırken Twitter'da dikkat çeken bir fotoğrafa denk geldik. Henüz bir kaç gün önce 25 Ocak tarihinde  Eminönü bölgesinde yaptığı gezinin fotoğraflarını şahsi twitter hesabınan paylaşan bir vatandaşımızın #aliusta etkiketli fotoğrafta Ali Usta gayet sağlıklı ve her zamaki enerjik haliyle gözüküyor. Tabi, vatandaşımızın bu fotoğrafı önceki tarihlerde çekip twitter hesabında yeni paylaşmış olma ihtimalini de göz önünde bulundurmak lazım. İşte o fotoğraf: 

 

Çiğköfteci Ali Usta Öldü mü? Konusuna dair Ekşi Sözlükcülerin Yorumları

Çiğköfteci Ali Usta Öldü mü? konusuna ilişkin ekşi sözlükçüler şunları yazdı:

* vefat edip etmediği belli olmayan asabi kişi
* anlaşılan çaycı hüseyin öldü tarzı asparagas haberlerin yeni ismi çiğköfteci ali usta olacak. vefat haberi yalan, adam şu anda hatay'da.
* ali usta çocukluğumdur. 7-8 yaşındayken annem elimden tutar eminönü’ne götürürdü. her gittiğimde uğrardık. hanın içindeki tezgahta olduğu zamanlardan bahsediyorum. ben 8 yaşındayken de aynıydı, 27 yaşına geldim hala aynı. 20 sene olmuş belki her gittiğimde tanır, son konuştuğumuz konudan muhabbet açar. nasıl oluyorsa unutmaz. asla kaba bir adam değildir, kendine hastır sadece. youtubecu ergenler yüzünden yaşadıklarına çok üzüldüm. 2 tık almak için insanların hayatlarıyla oynuyorlar.

Çağrı Gazete TV / Özel İçerikGöğsümüz Kabardı...Türk Sıvacının Oğlu Almanya'de Rektör Oldu

Görüşlerini önemsiyoruz.. Bu haberleri yorumlamak istermisin? Hadi aşağıya bir yorum bırak.. Teşekkürler..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum