Hakan Bayrakçı ile Canan Kaftancıoğlu arasında sert polemik

Hakan Bayrakçı ile Canan Kaftancıoğlu arasında çok sert bir polemik yaşandı. Kaftancıoğlu'nun ithâmı Bayrakçı'yı çok kızdırdı.

Hakan Bayrakçı ile Canan Kaftancıoğlu arasında sert polemik
11 Ekim 2020 - 18:48 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 19:10

Hakan Bayrakçı ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasında sert bir polemik yaşandı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, canlı yayında kendisini hedef alıp "Neden hala görevde" diye
soran SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı'ya twitter hesabından yanıt verdi.

CNN Türk'te bir programa konuk olan SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu eleştirdi.Bayrakçı, programda şunları dedi: 

"Kaftancıoğlu'nun icraatlarını beğenmiyorum, 15 kez söyledim. İma yollu da olsa, '24 Nisan'da ne oldu? Neyi kastettiğimi biliyorsunuz değil mi? 1915 desem bir şey hatırlar mısınız?' diyerek, sözde Ermeni soykırımını savunan paylaşımları yapma hakkı yoktur. Olmaz. Türkiye'nin ana muhalefet partisinin il başkanı bunu diyemez. Onu geçtik. PKK konusundaki imalar…Faik Öztrak'ı çok beğeniyorum. Partinin sözcüsü. Çıkıyor, Canan Kaftancıoğlu'nu eleştiriyor. Niye hala görevinde? 50 kere söyledim. Cemal Canpolat gibi milli duruşu olan bir adamı, niye göreve getirmiyorsunuz?HAKAN BAYRAKÇI CANAN KAFTANCIOĞLU'DAN ÇOK SERT CEVAP ALDI

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Bayrakçı’ya twitter hesabından cevap verdi.
Kaftancıoğlu yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti:

“Bir pazar eğlencesi...
Gençler;
Resimdeki ‘insan’ (sakın ola ki hayvanlara hakaret edilmesin) randevu alarak hiç ‘beğenmediği’ kişiye övgüler düzerek -aynı ben’e:))- profesyonel çalışmak istemiş güvendiğim bir başkasıyla çalıştığımı ifade edince de, tanımadığından olsa gerek Genel Merkezden iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri. Kürekle ağzının ortasına vurmuştum tahmin edebileceğiniz üzere:)
Gençler insan görünmeye değil insan kalmaya çalışan biri olarak pazar tavsiyem siz siz olun böyle ‘insanlardan’ olmayın ki insan kalabilesiniz. Son olarak itiraf edeyim sevimli bir ‘insan’ :)”

HAKAN BAYRAKÇI'DAN CANAN KAFTANCIOĞLU'NA CEVAP
 

 FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum