İzmir tablet başvurusu (ÜCRETSİZ-BEDAVA) nasıl yapılır?-2020

İzmir tablet başvurusu nasıl yapılır? Ücretsiz bedava tablet başvurusu yapın. 2020 2021 eğitim yılında kimse tabletsiz kalmasın..

İzmir tablet başvurusu (ÜCRETSİZ-BEDAVA) nasıl yapılır?-2020
02 Ekim 2020 - 15:07 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 19:45

İzmir tablet başvurusu nasıl yapılır? 2020-2021 yılında ücretsiz bedava tablet başvurusu yapabilir miyim sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan tablet kampanyası için online başvuru formu halka açık şekilde yayınlandı. 

Sıcak Haber: Tunç Soyer'in başkanlığındaki İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile 2 bin öğrenci uzaktan eğitimlerine devam edebilmeleri için tabletler ile buluşacak. Bizizmir.com üzerinden yapılacak başvurular başladı.

Sıcak Haber: MEB 500 bin ücretsiz tablet dağıtacak

İZMİR TABLET BAŞVURUSU NASIL YAPILIR-2020

Bu linke tıklayarak gideceğiniz adresde karşınıza bir form çıkacak.Forma öncelikle tableti kullanacak öğrencinin Adı Soyadı ve T.C Kimlik Numarası girilecek. Ardından öğrencinin Velisi durumunda olan Anne veya Babasının Adı Soyadı, T.C. Kimlik Numarasıyla birlikte telefon numarası ekrana girilecek.


Ben Robot Değilim seçeneğiyle birlikte Talep Sözleşmesi onaylandıktan sonra Başvuru Yap butonu tıklanarak başvuru tamamlanacaktır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir: 
Türkiye genelinde ücretsiz tablet başvurusu yapılabilecekler kurumlar:


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 2 Yorum