Kadir Şeker üniversite sınavına girdi mi? Sonucu ne? Kazandı mı?

Kadir Şeker cezaevindeyken üniversite sınavına girdi Üniversite sınav sonucu ne? Üniversite sınavını kazandı mı? İşte ayrıntılar..

Kadir Şeker üniversite sınavına girdi mi? Sonucu ne? Kazandı mı?
14 Ekim 2020 - 18:04 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 20:20

Türkiye bugün Kadir Şeker davasına kilitlendi. Konya'da üniversiteye hazırlanırken kadına şiddeti önlemek amacıyla kavgaya karışan fakat olay sırasıda cinayet işleyen Kadir Şeker üniversite sınavına girdi mi? Üniversite sınav sonucu belli mi? Üniversite sınavını kazandı mı? Kamuoyu bu soruların cevabını araştırıyor. 

Kadir Şeker 'in Üniversite Sınav Sonucu Belli Değil

Kadir Şeker 2019 yılının üniversite sınavına hazırlanırken başına bu kötü olay geldi. Tıp fakültesi okumak istediği belirtilen Şeker, cinayet sebebiyle üniversite sınavına girememişti. Kadir Şeker bu seneki 2020 yılındaki üniversite sınavına katıldı fakat sınav sonucuna ilişkin bir bilgi paylaşılmadı. Ailesi veya yakınlarına bu konuya ilişkin bir paylaşımda bulunmadı. Tıp fakültesi okumak isteyen Kadir Şeker'in bu yıl girdiği sınavdan kaç puan aldığı, hangi üniversitiye kayıt yaptıracağı gibi bilgiler hala bilinmezliğini koruyor. Cezaevi şartlarında da üniversite eğitimlerini sürdürebiliyor.
  


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum