Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan kimdir nerelidir?

Kilis ilinin yeni belediye başkanı Servet Ramazan kimdir, nerelidir? Ramazan, belediye meclisince Kilis'in yeni başkanı seçildi.

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan kimdir nerelidir?
22 Ekim 2020 - 15:05 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 20:22
Kilis yeni belediye başkanına kavuştu. Beyin kanaması geçirerek hayatını kaybeden Mehmet Abdi Bulut'tan boşalan Kilis Belediye Başkanı görevine meclis üyesi Servet Ramazan seçildi.

Servet Ramazan kimdir, nerelidir?

  • 1966 Kilis'te doğdu.

  • İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kilis’te tamamladı.

  • 1984 yılından itibaren Kilis Belediyesi'nde görev yapıyor.

  • 2019 yılı itibari ile Kilis Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

  • Evli ve 3 çocuk babası.

  • 30 yıldan fazla bir süre Kilis Belediyesi'nde çeşitli kademelerde müdürlük görevini yürüten Servet Ramazan vefat eden Kilis Belediye Başkanı Av. Mehmet Abdi Bulut’un isteği doğrultusunda Kilis Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmişti.

KİLİS BELEDİYESİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

Kilis Belediye Meclisi bugün yeni belediye başkanını seçmek üzere toplandı. Meclis Başkan Vekili Mustafa Tohumcu başkanlığında yapılan toplantıda merhum Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut için Kuran-ı Kerim okundu.

Açılış konuşmalarının ardından tek aday olarak başkanlığa aday olan Servet Ramazan, 31 meclis üyesinin tamamının oyunu alarak Kilis'in 45’inci belediye başkanı oldu.

Meclis üyelerine teşekkür eden Servet Ramazan,şunları dile getirdi: 

"İnşallah görev yaptığım süre zarfında şahsıma duyulan göreve layık olmak için gece gündüz demeden çalışacağım. Değerli başkanımız Mehmet Abdi Bulut’un emanetini büyük bir titizlikle taşıyacağım. Ben bugün seçildiğim belediye başkanlığını bir makam değil, bir görev olarak görüyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım, bugünden itibaren Kilis halkının emrinde ve hizmetinde olacağız"


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum