Salih Memişoğlu Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü?

Salih Memişoğlu Kimdir? Öldü mü? Neden öldü? Metafizikci Memişoğlu Çekmeköy'deki silahlı kavgada öldürüldü.

Salih Memişoğlu Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü?
09 Mart 2021 - 21:06 - Güncelleme: 09 Mart 2021 - 21:23

Salih Memişoğlu kimdir? Öldü mü? Neden öldü sorularının cevapları merak ediliyor. İstanbul'da Çekmeköy'de bulunan hayvanat bahçesinde çıkan silahlı kavga 2 kişinin ölümüne 1 kişinin ise yaralanmasına neden oldu. Hayvanat bahçesinde çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Silahlı kavgada metafizik uzmanı Salih Memişoğlu ve O.F.Z.isimli vatandaş hayatını kaybederken, O.Ö. adlı şahıs ise yaralandı.

Salih Memişoğlu Öldü mü? Neden Öldü?

Ünlü isimlerin metafizik uzmanı olarak tanınan ve sosyal medyada platformlarında sık sık paylaştığı videolar ile gündemde yer edinmeye devam eden Salih Memişoğlu'nun vefatı sevenlerini üzerken sosyal medyaya çok sayıda yorum yapıldı.

Bioenerji ve Metafizik uzmanı olarak kendini tanıtan Salih Memişoğlu ‘Azazil: Düğüm' ve ‘Azazil 2: Büyü' filmlerinin mimarı sık sık televizyonlara çıkarak metafizik konularıyla ilgili hikayeler paylaşıyordu.

Salih Memişoğlu Kimdir?

Salih Memişoğlu 1967 Trabzon doğumlu. Aslen Of'lu olan Salih Memişoğlu,kendini biyoenerji ve metafizik uzmanı olarak nitelendiriyordu.


Memişoğlu sihir, büyü ve cinler gibi metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan,  ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım, vb., belirtilerle ortaya çıkan rahatsızlıkları tedavi ettiğini iddia etmekteydi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum