Sibel Gülcay Ekinci Kayseri'de 14 yıl önce kayboldu.. Ekinci nerede?

Sibel Gülcay Ekinci Kayseri şehrinde 14 yıl önce kayboldu.. 26 yaşında kaybolan 1 çocuk annesi Sibel Gülcay nerede?

Sibel Gülcay Ekinci Kayseri'de 14 yıl önce kayboldu.. Ekinci nerede?
02 Şubat 2021 - 17:58
Sibel Gülcay Ekinci olayı Kayseri başta olmak üzere tüm Türkiye'de şaşkınlıkla izlendi. 14 yıl önce Kayseri'de kaybolan Sibel Gülcay Ekinci nerede?

Sibel Gülcay Ekinci vakası toplumsal bir krizi daha gün yüzüne çıkardı. Kayseri ilinde 2007 yılında 26 yaşındayken kaybolan Sibel Gülcay Ekinci'den 14 yıldır haber alınamadığı ortaya çıktı. Gülcan, Gülcay, Gülçin isimlerinde 3 kız çocuğu olan Fadime Hanım ortanca kızının izini arıyor.

Sibel Gülcay Ekinci Vakası..Kayseri'de Yaşanan Skandal Olay

Sibel Gülcay Ekinci olayı şöyle gelişti. Kaybolan kadın, 21 yaşındayken kendisini istemeye gelen Mehmet Ali isimli kişiyle nişanlandı. Mehmet Ali daha sonra Gülcay'ın 14 yaşındaki kız kardeşi Gülçin'le evlendi. Tepki çeken olaydan bir süre sonra Gülcay büyük ablası Gülcan'ın kayınbiraderiyle evlendi. Genç çiftin evliliği 5 ay sonra bitti. Sibel Gülcay Ekinci'nin bu evlillikten 1 de çocuğu oldu. Gülcay Ekinci 2007 yılında Kayseri'de kayboldu. Kaybolduğunda 26 yaşındaydı. 14 yıldır yaşadığını dair hiçbir belirti görülmedi. Nüfusta hiçbir hareketliği yok ne hastanenede hiçbir kaydı bulunamadı.Bu haber Çağrı Gazete TV Özel İçeriğidir. Haber Gelişmeler oldukça her gün güncellenecektir.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum