Throwback ne demek? Mesut Özil'in paylaştığı kelimenin türkçesi nedir?

Throwback ne demek? Mesut Özil'in paylaştığı kelimenin türkçesi nedir? Tüm ayrıntılar haberimizde..

Throwback ne demek? Mesut Özil'in paylaştığı kelimenin türkçesi nedir?
06 Ocak 2021 - 00:21 - Güncelleme: 06 Ocak 2021 - 00:34

Throwback ne demek? Mesut Özil'in paylaştığı kelimenin türkçesi nedir? Ünlü futbolcu Mesut Özil, resmi Twitter sayfasından yaptığı paylaşım ile akşamın en çok konuşulan ismi oldu. Mesut Özil'in hashtag'inde kullandığı kelime dikkat çekti. İnternet kullanıcılarI throwback nedir? throwback ne demek? throwback  türkçesi ne? gibi sorular sormaya başladı

THROWBACK NE DEMEK? TÜRKÇESİ NEDİR?

Her Perşembe günü Instagram ve Twitter Throwback Thursday (#TBT] paylaşımlarıyla dolup taşıyor. Günlerden neden perşembenin seçildiği tam olarak bilinmemekle birlikte geçmişte çekilen fotoğrafların ve videoların paylaşıldığı bu etiketi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Kısacası, throwback thursday her hafta perşembe günü insanların eski fotoğraflarını paylaştığı bir sosyal medya modası, başka bir deyişle de etiket oyunu. Throwback Thursday perşembe günü yapılmıyorsa yalnızca #tb etiketiyle paylaşılıyor.

Throwback Thursday'in Türkçe karşılıkları için “Hey gidi günler” , “Nostaljik Perşembe” , “Ne Günlerdi” gibi deyimler de kullanılıyor.

MESUT ÖZİL'İN THROWBACK PAYLAŞIMI

Futbolcu Mesut Özil, Twitter'dan yaptığı paylaşımla F.Bahçelileri heyecanlandırdı.
Türk asıllı Alman futbolcu, yaptığı paylaşımda, İstanbul'da çekildiği bir fotoğrafına yer verip, "This city... (Bu şehir...)" yazdı.Mesut'un bu paylaşımı kısa sürede büyük dikkat çekerken, sarı-lacivertli taraftarlar yıldız 10 numaraya 'Fenerbahçe'ye gel' çağrısında bulundu.
İsmi Fenerbahçe'nin dışında ABD Ligi ekipleriyle de anılan Mesut Özil'in Arsenal'le olan sözleşmesi 2021 senesinin yazında yani 6 ay sonra sona erecek.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum