Zeytinburnu'nun genç siyasetçisi Serdar Duran'ın mutlu günü

Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Serdar Duran, Zeynep Betül Hanım ile hayatlarını birleştirdi.Genç çifte mutuluklar dileriz.​​​​​​​

Zeytinburnu'nun genç siyasetçisi Serdar Duran'ın mutlu günü
12 Eylül 2020 - 12:05 - Güncelleme: 30 Ocak 2021 - 21:44
Zeytinburnu'nun genç siyasetçisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Belediye Meclis Üyesi ve Ak Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Makina Mühendisi Serdar Duran, Zeynep Betül Hanım ile hayatlarını birleştirdi.

NİKAHI ÖMER ARISOY KIYDI

Çiftin nikahını Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy yaparken nikah şahitliklerini eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan ile Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak yaptı. Nikaha çok sayıda Ak Parti yöneticisi katılım gösterdi.

SERDAR DURAN'DAN KATILIMCILARA TEŞEKKÜR MESAJI

Serdar Duran nikaha ilişikin duygularını şu sözlerle ifade etti.

Bir Ömrü beraber geçirmeye, Elhamdulillah söz verdik... Bu mutlu günümüzde bizleri şahitlikleri ile onurlandıran, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Fatma Betül Sayan Kaya Hanımefendiye, İl Başkanımız Bayram Şenocak Beyefendiye, Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın Beyefendiye, Esenler Belediye Başkanımız M.Tevfik Göksu Beyefendiye, Eski Milletvekilimiz Metin Külünk Beyefendiye, İBB Meclis Başkan Vekilimiz Zeynel Abidin Okul Beyefendiye, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin Beyefendiye, İlçe Başkanımız Selami Delibalta Beyefendiye ve Nikah akdimizi gerçekleştirerek bizi mutlu eden Zeytinburnu Belediye Başkanımız Ömer Arısoy Beyefendiye, Aile Büyüklerimize ve bizi yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.ÖMER ARISOY'DAN GENÇ ÇİFTE MUTLULUK DİLEĞİ

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ise şu paylaşımda bulundu
Çağrı Gazete TV olarak genç çifte iki cihan saadeti dileriz.

www.cagrigazetetv.com Özel Haber. Link kaynağı göstererek kullanabilirsiniz.. 


Çağrı Gazete TV 'Zeytinburnu- Esenler- Bağcılar- Güngören ve Bahçelievler' ilçelerinden haberler verir. Lütfen takipte kalınız..
FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum